Jak nám můžete pomoci

Technické služby města Příbrami zřídily transparentní účet pro  psí útulek. Na tento účet je možné posílat peněžité dary, které budou využity pouze pro útulek. Dárci i ostatní veřejnost  se budou moci od 1.5.2016 podívat jaké pohyby na účtu probíhají,  tj. kdo  nám daroval peněžitý dar, výši daru a zároveň uvidí i čerpání darovaných peněz ve prospěch útulku. Na našich stránkách uveřejníme do 1.5.2016 jak tento náhled do účtu pro veřejnost bude možný.

Číslo transparentního účtu 182-521110379/0800 Česká spořitelna, a.s.

Pro vstup na transparentní účet TS Příbram klikněte sem.

Základní informace k poskytování darů pro psí útulek

Zákon č. 586/1992 Sb. o daních z příjmů umožňuje poplatníkům daně z příjmů fyzických a právnických osob odečíst od základu daně hodnotu bezúplatného plnění poskytnutého mj. právnickým osobám se sídlem na území ČR na ochranu zvířat a jejich zdraví, pokud úhrnná hodnota bezúplatných plnění

· u fyzických osob ve zdaňovacím období přesáhne 2 % ze základu daně anebo činí alespoň 1000 Kč nejvýše však 15 % základu daně (§15 odst. 1),

· u právnických osob ve zdaňovacím období činí alespoň 2000 Kč nejvýše však 10% základu daně (§20 odst. 8).

Technické služby města Příbrami, p.o. vystavují potřebné potvrzení příjemce bezúplatného plnění s uvedením částky a účelu daru v případě osobního předání daru v peněžní či nepeněžní podobě přímo v Psím útulku. V případě zaslání finančního daru na transparentní účet Psího útulku do zprávy pro příjemce prosím uvádějte Vaše jméno, příjmení a adresu, případně IČ organizace, aby Vám mohlo být potřebné potvrzení zasláno. Potvrzení bude zasláno vždy po ukončení zdaňovacího období, nejpozději k 31.1. roku následujícího.

 

 


 

 

Informace pro ty, kteří chtějí pejskům v útulku Lazec věnovat granulky.
Z důvodu předcházení zažívacích potíží u psů se přešlo v útulku Lazec na krmivo značky BRIT a HAPPY DOG.

Pokud tedy chcete podarovat pejsky v našem útulku konkrétně granulemi, prosíme pouze o tyto granule, jiné nebudou přijímány. Častou změnou krmiva psi trpí zažívacími potížemi, kterým je třeba touto cestou předcházet.

Též granule s prošlým datem trvanlivosti nejsou vhodné, bohužel i ty do útulku najdou cestu a i když jsou pejsci odložení a bezprizorní, takovou stravu si jistě nezaslouží.

Děkujeme za pochopení


 

Granule - BRIT a HAPPY DOG (Adult, Senior ), piškoty, pamlsky, vitamíny, pangamín, Frontline proti blechám, savo, chloramin,  Alavis 3 - kloubní výživa a větší nerezové misky.


 

Od 1.1.2010 probíhá venčení pejsků z útulku, pro zájemce jsou připraveny bližší informace v sekci " Venčení v útulku".

Procházka udělá velikou radost jak pejskům, tak jistě i vám, kteří například nemůžete mít vlastního pejska nebo o jeho pořízení zatím jen přemýšlíte :)

Member Login

×